مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خطاب به نمايندگان مجلس گفت: براى آموزش و پرورش استان که با کمبود هفت هزار معلم روبروست، ردیف استخدامی بگیرید.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده در بازدیدهای عیدانه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی مردم اهواز، شادگان، آبادان و مسجدسلیمان افزود: انتظار داریم که نمایندگان پیگیر چالش ها و مشکلات آموزش و پرورش به ویژه جذب منابع مالی و گرفتن ردیف استخدامی باشند.نهایت تلاش آموزش و پرورش این است تا منابع انسانی در استان حفظ شوند و هفت هزار نیروی درخواست کننده انتقال برون استانی از خوزستان خارج نشوند.
تقی زاده در این دیدارها با طرح مسایل و مشکلات آموزش و پرورش و رای زنی با نمایندگان مردم برای ارایه راهکارهای خروجی از آسیب های موجود، بر اهمیت برنامه ریزی تاکید کرد و گفت: برنامه توسعه آموزش و پرورش وارد سومین سال خود شده است و ارزیابی فعالیتها بر اساس شاخص های اعلام شده نشان از پیشرفت در اولویت هایی مثل توسعه پیش دبستانی و انسداد مبادی بی سوادی دارد. همچنین توسعه کمی و کیفی مدارس استعدادهای درخشان یکی از اولویت هایی است که کسب رتبه نخست کشوری آموزشگاه فرزانگان اهواز نشان داد آموزش و پرورش در شناسایی و هدایت استعدادهای برتر و ارتقای رتبه علمی استان موفق عمل کرده است.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ضمن درخواست حمایت از نمایندگان مجلس بر تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی برای ارتقای کمی و کیفی آموزش و پرورش استان تاکید کرد.

#

اشتراک این خبر در :