خلف نیسی رسما شهردار رامشیر شد
با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان مراسم تودیع و معارفه شهردار رامشیر برگزار و خلف نیسی رسما شهردار رامشیر شد.

روز دوشنبه مراسم تودیع و معارفه شهردار رامشیر با حضور پیمان کاظمی نژاد مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان ، فرماندار ، اعضای شورای اسلامی شهر رامشیر ، مسئولین و مدیران شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رامشیر در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان از زحمات محمد مجیدی سرپرست شهرداری تشکر نمود و اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر رامشیر با کمبود های فراوانی مواجه است برای اینکه خدمت رسانی مطلوبی به شهروندان ارائه شود می بایست شهرداری با مدیریت خوب و کار مضاعف رضایت شهروندان را بدست آورد.

سعید فیوضی بر تامین منافع شهروندان، داشتن تعامل با مسئولین محلی و هماهنگی با مدیران شهرستان در جهت حل مشکلات تاکید نمود.

در ادامه مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری اظهار داشت: با توجه به تاکید استاندار در خصوص اجرای نهضت فضای سبز و آسفالت خیابان‌ها ، گروهی مسئول بررسی و مطالعه جهت اجرای این طرح در رامشیر شدند.

پیمان کاظمی نژاد با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری به «دولت و ملت ،همدلی و هم زبانی » تاکید نمود: مردم همیشه با حضور در صحنه های مختلف نشان دادند که طرفدار نظام و ولایت فقیه هستند و این مسئولان و مدیران هستند که می‌بایست با کار و خدمت مضاعف باعث تحقق این شعار شوند.

کاظمی نژاد افزود: با توجه به کمبود اعتبارت، شهرداری مو فق خواهد شد که بتواند با استفاده از استعداد موجود در منطقه تمام تلاش خود را در جهت مدیریت درآمد قرار بدهد.

به گزارش خوزنیوز؛ در پایان حکم انتصاب شهردار جدید رامشیر توسط مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری قرائت و خلف نیسی رسما شهردار رامشیر شد./خوز نيوز

#

اشتراک این خبر در :