دبیر اجرایی جشنواره تعلیم، رسانه، تربیت اعلام کرد: حدود ۱۰۰ رسانه در خوزستان به عنوان فعالان خبری در حوزه آموزش و پرورش همزمان با عید قربان مورد تجلیل قرار می گیرند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ، بابک نوری زاده با تاکید بر اینکه همه چیز برای برگزاری جشنواره و تجلیل از خبرنگاران در روز ۲۳ شهریور ماه مهیا شده است، افزود: رسانه ها استقبال خوبی از جشنواره کرده اند و بیش از ۱۲ رسانه به مرحله نهایی مسابقه راه یافته اند که اسامی برگزیدگان در روز مراسم در بخش های خبر، گزارش خبری، گزارش موضوعی، مصاحبه ، تیتر و عکس اعلام می شود.
نوری زاده ضمن قدردانی از تلاش و همکاری رسانه ها در انتشار اخبار و بیان مسائل و چالش های آموزش و پرورش توضیح داد: در بخش های مختلف مسابقه ، سه رسانه به عنوان برگزیدگان اول تا سوم توسط داوران انتخاب شده اند که در مجموع ۲۲ برگزیده در روز جشن معرفی می شوند.این آثار از بین ۳۵۳ اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب شده اند.همچنین، در بخش فعالان رسانه ای بیش از ۷۰ رسانه شامل خبرگزاری ، مطبوعات و سایت های خبری تجلیل می شوند.
وی در ادامه با اشاره به مشارکت گروه ها و ادارات مختلف در برگزاری نخستین جشنواره تعلیم، رسانه، تربیت گفت: در حاشیه مراسم ، ارگان ها و سازمان ها در غرفه های مختلف دستاوردهای خود را برای بازدید خبرنگاران به نمایش می گذارند. داوری آثار بر عهده دانشکده خبر اهواز بوده و خانه مطبوعات، شهرداری ، علوم پزشکی، سازمان غیردولتی مهرورزان زمین، بیمه معلم، سازمان آب و برق، پژوهشسرای دانش آموزی غدیر و چندین شرکت خصوصی نیز در اجرای مراسم با آموز ش و پرورش خوزستان همکاری داشته است.

#

اشتراک این خبر در :