عزیزالله شهبازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: روز گذشته از تمام ابزار برای متقاعد کردن مخالفان استفاده کردیم، اما شش عضو شورای شهر آبادان حاضر به شرکت در جلسه بررسی استعفا و موافقت با آن نشدند.

وی خاطرنشان کرد: حتی ماده ۹ قانون شوراها را که از اختیارات فرماندار است نیز اعمال کردیم، اما به دلیل عدم همراهی برخی اعضا این موضوع نیز بی‌نتیجه ماند.

وی افزود: شب گذشت ساعت ۲۲ برای آخرین بار اعضای شورای شهر را به فرمانداری دعوت کردیم تا موضوع پذیرش استعفای شهردار را حل کنیم، اما شش عضو حاضر به شرکت در جلسه نشدند و تاکید داشتند که بایستی ابهامات و سئوالات موجود در خصوص مسائل مالی و عملکرد شهردار به شکل کامل بررسی و رسیدگی شود.

فرماندار شهرستان آبادان تصریح کرد: طبق قانون روز گذشته آخرین مهلت برای بررسی استعفاهای مدیران و پذیرش آن بود که محمودرضا شیرازی شهردار آبادان نتوانست از این فرصت استفاده کند و در نتیجه به شهرداری بازگشت.

شهبازی گفت: بهر حال انتظار داریم شورای اسلامی شهر با همدلی و همزبانی فضای آرامی را در مجموعه شورا و شهرداری ایجاد کنند و خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی افزود: انتظار جدی ما از شهردار آبادان نیز اکنون که امکان حضور در رقابت انتخابات را از دست داده، این است که با همت مضاعف و روحیه بهتر خدمت‌رسانی به مردم در سنگر مدیریت شهری را ادامه دهد.

فرماندار آبادان افزود: آبادان در برخی از بخش‌ها به ویژه در بحث امکانات رفاهی، تفریحی و همچنین زیرساخت‌ها و مبلمان شهری کمبودهای جدی دارد که امیدواریم با اهتمام شورا و شهرداری این کمبودها در اسرع وقت مرتفع شود.

#

اشتراک این خبر در :