آبادان – نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود معاون سیاسی در فرمانداری آبادان ضعف بزرگی است و امیدوارم این ضعف جبران شود.

محمدسعید انصاری اظهار کرد: به طور حتم مسائل امنیتی و انتخاباتی از اهمیت خاصی برخوردار است و موضوع معاونت سیاسی در فرمانداری نیز به این صورت است.

وی با اشاره به لزوم انتصاب معاون سیاسی فرمانداری آبادان افزود: باید سریعتر فردی که توانمند، لایق و فراجناحی باشد برای معاون سیاسی فرمانداری آبادان منصوب شود.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نبود معاون سیاسی در فرمانداری آبادان ضعف بزرگی است و امیدوارم این ضعف جبران شود.

انصاری تصریح کرد: ما به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم انتصاب معاون سیاسی فرمانداری آبادان سریعتر انجام شود تا بتواند کارهای روزمره خود را به شکل صحیح انجام دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، در مدت اخیر سیدمحمد مولوی معاون سیاسی فرمانداری آبادان به علت استعفا از بدنه فرمانداری آبادان جدا شده است.

همچنین طی روزهای گذشته کارگر به عنوان معاون عمرانی فرماندار آبادان و خلقی به عنوان مشاور سیاسی فرماندار آبادان منصوب شدند.

#

اشتراک این خبر در :