امروز با افتخار اعلام میکنم که پس از تحقیقات بسیار ، کشف بزرگی در زمینه ی هویت یکی از شخصیتهای بزرگ تاریخ انجام دادم .
اینجانب با افتخار اعلام میکنم که ناپلیون بناپارت هنوز در قید حیات است ، وجالب تر از همه اینکه در اهواز زندگی میکند . البته قبل از هرچیز باید از مورخ شهیر فرانسوی پروفسور ژرار الوویه که در این کشف بزرگ با بنده همکاری داشتند تقدیر وتشکرکنم.
تحقیقات وبررسی های تاریخی این مورخ شهیر نشان میدهد که ناپلیون بناپارت بعداز اینکه به جزیره ی سانت هلن تبعید شد پس از فرار از این جزیره به فرانسه بازنگشت ویکراست به ایران انهم در خوزستان وشهر اهواز امد…حالا اونی که به فرانسه برگشت کی بود به ما هیچ ربطی ندارد!!!
اما مدارک ومستندات ما مبنی بر اینکه ناپلیون بناپارت در اهواز گذران حیات میکند را خدمت خوانندگان عزیز ارایه میدهم ؛بنده در تحقیقات خودم متوجه شدم که ناپلون بناپارت بعداز اینکه به اهواز رسید (البته ان زمان اهواز کوره دهی بیش نبود) اولین کاری که انجام داد تغییر چهره بود واز انجا که ناپلیون کوتاه قد بود در اولین مرحله پس از تمرین حرکات کششی کفش پاشنه بلند بپا کرد ،مرحله بعدی تغییر چهره ، جراحی بینی یا بقول خودمانی عمل دماغ بود واز انجا که بینی ناپلیون باریک وکشیده بود ایشان برخلاف امروزیها بجای کوچک کردن ، انرا برزگ کرده ودر این عمل پزشکان مجبور شدند سه دماغ را به دماغ ایشان پیوند دهند ، بعد تغییر چهره نوبت به تغییر اسم رسید ونام عبدالله اهوازی را برای خود برگزید،از این به بعد او را عبدالله اهوازی (ناپلیون بناپارت) مینامم .
با اعتراف کنم که هیچکس از سن واقعی ایشان خبر نداشت ، وقتی همسری از زنان اصیل عرب برای خودداختیار کرد (حدود ۳۰۰ سال اول را مجرد زندگی میکرد ومرتب برای احیاء امپراطوری خودش نقشه میکشید) چنان مخ همسرش را تلیت کرده بود که هنوز که هنوزه فکر میکند که سن عبدالله اهوازی ۳۵ سال است .
گذر زمان و انقلاب رنسانس باعث شد که این امپراطور سابق دست از سر کچل فرانسه بردارد و تمامی مصایب خود را برسر اهواز نازل کند ، پس باتمام توان خود وارد عرصه ی سیاسی ایران شده ، وکجا بهتر از اهواز .
این دگرگونی عجیب، از یک امپراطور جنگجو یک سیاست مدار حراف ساخته بود کافی بود با عبدالله اهوازی نیم ساعت بشینی بعد متوجه میشوی که مخت راتو فرقون گذاشته وباخود میبرد
امپراطور نابغه وجهانگشا حالا بطرز عجیبی یپا اصلاحطلب شده ،امپراطوری که در جنگ واترلو گفته بود ؛فرانسه یعنی ناپلیون و ناپلیون یعنی فرانسه حالا چنان در دل اصلاحطلبان رسوخ کرده که وفتی در قالب هیءت اصلاحطلبان خوزستان با سیدمحمدخاتمی رییس جمهور سابق دیدار میکند وقتی دست در دست خاتمی میگذارد خاتمی میگوید عرب یعنی عبدالله اهوازی وعبدالله اهوازی یعنی عرب….
مانده ام که این دو جمله شباهت عجیبی به هم دارند اینطور نیست. نکند ناپلیون بناپارت اهوازی فقط ادای اصلاح طلبان را در اورد ودر باطن بفکر ایجاد امپراطوری جدیدی در اهواز است؟!!!!!!

ادامه دارد

سیدنشعان البوشوکه

#

اشتراک این خبر در :