یک فعال فرهنگی گفت:
چهره های کمتر شناخته شده عرصه فرهنگ و هنر معرفی می شوند.
قاسم منصور آل کثیر در گفتگو با خبرنگار مراسلون گفت: در نظر داریم چهره های فرهنگی ادبی استان که کمتر مورد توجه واقع شده اند را به شهروندان معرفی کنیم.
مشاور میراث فرهنگی استان خوزستان افزود: اخیرا با رایزنی که با اداره کل ارشاد خوزستان و اداره ارشاد اهواز داشتیم خوشبختانه اداره مذکور با این ایده موافقت و ما را برای ادامه کار همراهی کرد.
آل کثیر توضیح داد: در همین راستا قرار است روز چهارم تیر ماه جاری راس ساعت ۱۰ شب مراسم رونمایی از دیوارن شعر “العنگودی” توسط اداره ارشاد اهواز در محل موزه هنرهای معاصر اهواز برگزار شود.
وی همچنین توضیح داد: معرفی فعالان فرهنگی هنری می تواند در حوزه های مختلف همچون رونمایی، تکریم و معرفی آخرین دستاورهای شخصیت های مختلف باشد که به مرور این کار را انجام می دهیم.
آل کثیر گفت: جامعه ما شخصیت های فعال اما کمتر شناخته شده بسیاری دارد که می توانیم با معرفی آنها ایجاد انگیزه برای تداوم فعالیت هایشان انجام دهیم.
این فعال فرهنگی یادآور شد: شهروندان علاقمند به معرفی شخصیت های کمتر شناخته شده می توانند این شخصیت ها را به ما معرفی کنند تا طی زمان بندی مشخص برنامه متناسب با شان و شخصیت آنها را برنامه ریزی کنیم.

#

اشتراک این خبر در :