مراسلون – در پی برگزاری موفقیت‌آمیز نمایشگاه اهواز درگذر تاریخ (الأهواز عبر التاریخ)، شورای مشترک فعالان عرب خوزستان طی بیانیه‌ای از برگزارکنندگان و مسئولان حمایت‌کننده این نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد.

متن این بیانیه که نسخه از آن به پایگاه خبری مراسلون رسیده است به این شرح است:

                                                    بسمه‌تعالی

بی‌شک برگزاری موفق نمایشگاه “الأهواز عبر التاریخ الاسلامی “، به‌مانند برگ زرینی در سابقه فعالیت‌های  فرهنگی استان خواهد درخشید، برگزاری نمایشگاهی با این حجم و کیفیت محتوایی و فنی که به انعکاس و یادآوری تاریخ پرافتخار مردمان این دیارمی پردازد، به هویت اسلامی و اصیل این منطقه روح دوباره‌ای بخشید. برگزاری مناسب نمایشگاه و بازدید گسترده شهروندان از طیف‌ها و قومیت‌های مختلف و آشنایی بافرهنگ استان، برکات فراوانی برای همزیستی مسالمت‌آمیز اقوام و توسعه استان خواهد داشت.

یقیناً تحقق این کار فرهنگی بزرگ، نتیجه حمایت‌های شخصیت‌های دلسوز و گران‌قدر و نهادهای فرهنگی مرتبط بوده است. شورای مشترک فعالان عرب از کلیه عوامل برگزاری این نمایشگاه بزرگ تاریخی و به‌ویژه نقش مهم شخصیت‌های بزرگواری مانند آیت‌الله جزایری، آیت‌الله کعبی و آیت‌الله حیدری و همچنین نهادها و سازمان‌هایی که نقش مساعد و تسهیل گر داشتند و همچنین از هیئت برگزاری نمایشگاه که صادقانه تلاش‌های خستگی‌ناپذیری برای برگزاری مناسب این نمایشگاه داشتند تشکر و قدرانی فراوان دارد و ان‌شاءالله با تشكيل و راه‌اندازی دبیرخانه دائمي نمايشگاه که مورد تأکید همه شخصیت‌ها و مسئولان بازدیدکننده بود شاهد برگزاری مستمر و گسترده‌تر این نمایشگاه در استان و اماکن دیگر باشیم و من الله التوفیق

                                                              شورای مشترک فعالان عرب خوزستان

 

#

اشتراک این خبر در :