مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان درخصوص حضور بازیکنانی از این تیم در یك میهمانی شبانه و دستگیری یکی از این بازیکنان در حالتي نامتعادل، گفت: خودمان را ملزم می​دانیم كه برابر چنین مواردی بایستیم.

علیرضا اژدری​زاده در گفت​وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهاركرد: به نظرم پرداختن به این موضوعات خیلی خوب و حرفه​ای نیست و ممكن است برای هر كسی در زندگی شخصی​اش مشكلی پیش بیاید ولی آیا برای آن‌ها هم رسانه​ای می​شود یا فقط قشر خاصی در مركز توجه قرار می​گیرند؟ انتظار داشتیم كه خیلی به این موضوع پرداخته نمی​شد و آبروی آن بازیكن حفظ می​شد.

وی گفت: به هر حال آن‌چه كه من توصیه می​كنم این است كه افراد زندگی سالم داشته باشند تا هم در مقابل خود و هم جامعه سربلند باشند و بتوانند زندگی موفقی داشته باشند و مطمئنا فرد هر چقدر بتواند از خودش مراقبت كند، موفق​تر خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان با بیان این‌كه باشگاه با چنین مواردی برخورد خواهد كرد، افزود: ما وظیفه خود می​دانیم كه در مقابل چنین مواردی برخوردهای لازم را انجام دهیم. در هر صورت ما بخشی از جامعه هستیم و جامعه​مان نیز كاملا مخالف چنین مواردی است و ما هم خودمان را ملزم می​دانیم كه برابر چنین مواردی بایستیم.

وی تاكید كرد: از دوستان می​خواهم خیلی به این مسایل نپردازند، چرا كه آبروی فرد در میان است. در هر صورت در حال حاضر هیچ چیزی معلوم نیست و بازیكن مورد نظر روز گذشته نیز سر تمرین تیم حاضر شد و قانون می​گوید تا زمانی كه حكمی در خصوص كسی صادر نشده است، كسی حق ندارد نسبت به آن فرد زود قضاوت كند و اگر چیزی قطعی شد، ما هم با آن برخورد خواهیم كرد.

منبع: ایسنا خوزستان

#

اشتراک این خبر در :