هلال-و-هیل

مراسلون – غزاله طالبی –
مدیرکل صداوسیمای خوزستان طی نشت خبری اعلام کرد این سازمان برای اجرا و نمایش هرچه بهتر برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان آمادگی کامل دارد.

به گزارش مراسلون مهندس رحیمی در دیدار با رسانه‌های استان گفت: برنامۀ ” هلال و هیل ” یکی از برنامه‌های پرطرفداری بود که در رمضان گذشته رضایت ۷۰ درصد مخاطبان را کسب کرد و امسال این برنامه یکی از برنامه‌های شاخص ما در ماه مبارک است که به‌صورت کاملاً متفاوت پخش خواهد شد.

وی گفت برنامه‌های دیگری برای استقبال ماه مبارک داریم که از آن جمله: پخش گزارشات غبارروبی مساجد سطح استان، پخش صحنه‌هایی از جنب جوش مردم در ماه مبارک، توصیه‌های پزشکی و غذایی، برنامه‌های قرانی نظیر جمع خوانی که روزانه به‌صورت زنده و مستقیم از سطح شهرستان‌ها با همکاری دیگر ارگان‌ها را می‌توان نام برد.

همچنین در این نشست، سبحانی مدیر بخش عربی صداوسیمای مرکز خوزستان نیز حضور داشت که در توضیح برنامه‌های ویژه ماه مبارک گفت: برنامه‌ی موفق هلال و هیل امسال با شیوه کاملاً متفاوت و با همکاری بازیگرانی از شهرهای مختلف استان در بخش عربی تولید و به روی آنتن خواهد رفت.

وی گفت این برنامه به‌صورت ۹۰ درصد نمایشی و با یک متن منسجم متشکل از داستان‌های پندآموز در رابطه با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی جامعه است و سعی کردیم نظرات و پیشنهاد مخاطبین را در تولید این برنامه موردتوجه قرار دهیم…

 

 

#

اشتراک این خبر در :