در حالیکه ظهر امروز یکشنبه خبرنگاران بر ای پوشش نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان و استقلال تهران به محل نشست خبری رفته بودند، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال تهران بدون هیچ دلیلی خاص به نشست خبری نیامد و محمد خرمگاه مربی این تیم در نشست خبری شرکت کرد.

منصوریان هفته قبل و بعد از بازی مقابل نفت تهران گفته بود اگر هواداران استقلال خوزستان به من فحاشی کنند فدراسیون فوتبال باید آنها را محروم کند که این سخنان وی بازتاب فراوانی در خوزستان داشت.

خرمگاه نیز در این نشست خبری عدم حضور منصویان را برگزاری جلسه با کادرفنی تیم اعلام کرد که این امر چندان توجیه مناسبی به حساب نمی آید.

مربی استقلال تهران بیان کرد: با آنالیز خوبی که انجام داده ایم شناخت مناسبی از تیم استقلال خوزستان داریم هر چند آنها تیم منسجم و خوبی هستند ولی به هر حال ما به دنبال کسب پیروزی در این بازی هستیم. بازی با استقلال خوزستان بازی سختی است زیرا ما در برابر تیم قهرمان فصل قبل و جلو هواداران آنها بازی می کنیم.

خرمگاه با اشاره به گرمای هوای این روزها اهواز نیز بیان کرد: گرمای هوا کار هر تیمی در اهواز را سخت می کند ولی امیدوارم فردا به گونه ای بازی کنیم که هواداران از آن لذت ببرند. البته ما بعد از بازی با نفت مجبور شدیم به بازیکنان خود اندکی استراحت بدهیم و این امر ما را از برنامه های خود عقب انداخت.

به گزارش مهر  از سری رقابت های هفته دوم لیگ برتر باشگاه های کشور، شامگاه یکشنبه تیم های استقلال خوزستان و استقلال تهران در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم می روند.

#

اشتراک این خبر در :