مهر نيوز/ – رئیس شورای شهرستان هویزه از آغاز لکه گیری و آسفالت گسترده خیابان های این شهرستان همزمان با آغاز ماه رمضان و در آستانه عید فطر خبرداد.
عادل بوعذار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: همزمان با شروع ماه رمضان، شهرداری، خدمات شهري خود را افزايش داده و در بسياري از نقاط هويزة دست به اقدامات گسترده زده است.

بوعذار با اشاره به برخی اقدامات شهرداری هویزه عنوان کرد: نصب چراغهای تزئینی حبابی در ورودی و پارکهای شهر و راه اندازی مجدد دریاچه مصنوعی از جمله فعالیت های این سازمان برای خدمت به مردم است.

وی افزود: از دیگر اقدامات آتی شهرداری هویزه به منظور رفاه حال خانواده ها و کودکان، نصب وسایل بازی جدید در پارکهای این شهرستان است. همچنین می توان این مژده را به شهروندان داد که این سازمان تا قبل از عید فطر، زمین چمن مصنوعی هویزه را افتتاح و احداث زمین چمن دیگر را نیز با همکاری اداره ورزش آغاز می کند.

رئیس شورای شهرستان هویزه بیان کرد: رفع مشکل صدور سند کوی فرهنگیان و نامگذاری معابر از دغدغه های شورای شهر و شهرداری است که برای رفع آن قطعا به دنبال راه حل جدی هستیم.

بوعذار در پایان گفت: لکه گیری و آسفالت گسترده خیابان های هویزه پس از سالها انتظار آغاز شد و همزمان با شروع ماه رمضان فعالیت های گسترده دیگری در سطح این شهرستان صورت گرفت که می تواند تا قدری پاسخگوی نیاز مردم باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، هویزه در فاصله ۷۲ کیلومتری غرب اهواز، ۱۴ کیلومتری جنوب سوسنگرد و ۲۵ کیلومتری مرز ایران و عراق واقع شده است و در سال ۱۳۷۸ از شهر به شهرستان تبدیل شد.

#

اشتراک این خبر در :