همزمان با آغاز سال تحصيلي و با توجه به عبور و مرور كودكان و دانش آموزان از خیابان هاي پاسداران غربی و ولایت ، هر دوي آنها (منطقه مشمولي) از لحاظ وضعیت عمومی، بهداشتی و آسفالت حال و روز خوبی ندارند!

به گزارش پایگاه خبری بیان الدورق: یکی از اصلی ترین مشکلات منطقه مشمولي (ولايت) شادگان با توجه به وسعت و جمعیت زياد ، وضعیت عمومی بسیار نامناسب آسفالت و فاضلاب آن است که علاوه بر ساکنان این منطقه ، حتی برای رهگذران و کسانی که از این منطقه عبور می کنند ناراحت کننده است و تردد دانش اموزان از اين مسير كه به مدارس زيادي منتهي مي شود با سختي صورت مي گيرد.

نكته جالب توجه اينكه مسئولان مربوطه نيز بي تفاوت در حال تردد از منطقه مذكور و خيابان هاي پاسداران غربي و ولايت هستند(كه بيشتر شبيه بيابان مي مانند تا خيابان!!!).

کیفیت معابر شهری یکی از عوامل مؤثر بر کیفیت زندگی شهروندان و همچنین یکی از شاخص های رضایت از عملکرد شهرداری ها محسوب می شود که با این حال این منطقه از وضعیت نامناسبی برخوردار بوده است و با توجه به اینکه وضعیت دفع فاضلاب بصورت رو باز است و جوی های فاضلاب در کنار درب منازل عبور می کنند این امر مشکلاتی را برای شهروندان این منطقه ایجاد کرده است.

گفتنی است اغلب مردم به این وضعیت عادت کرده اند و به همين خاطر دیگر اعتراضی به این وضعیت ندارند؛ شاید هم معترض باشند اما وقتی می بینند با مطالبه آنها هیچ اتفاقی رخ نمی دهد، سکوت را ترجیح می دهند.

آیا زمان آن فرا نرسیده که به حال و روز این منطقه مهم و پر تردد شهر رسيدگي شود؟
در هر حال انتظار مردم از مسئولین این است که به بصورت جهادی در راستای حل مشکلات اقدام نمایند و ادارات مربوطه يعني شهرداري و آب و فاضلاب تقصير را گردن ديگري نيانداخته و سلامتي مردم، به ويژه دانش آموزان را قرباني اختلافات خود نكنند!
 –

 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –

 –
 –
 –

 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
 –
#

اشتراک این خبر در :