در نشست دوستانه ای در شهر شیبان که با حضور دکتر علی ساری نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد در فضایی صمیمانه برخی اهداف و برنامه های شورای پنجم و شهردار جدید شیبان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

این این نشست که به میزبانی رحیم غریبی سرپرست شهرداری شیبان صورت گرفت دکتر علی ساری ضمن تبریک انتخاب هیأت رئیسه و همچنین انتخاب مهندس فرید سجیراتی به سمت شهردار شیبان شرح مختصری از فعالیت های اخیر خود و همچنین توضیحاتی درباره جلسه روز پنجشنبه با وزیر نفت در اهواز ارائه داد.

همچنین در این جلسه موضوع اشتغال جوانان و چگونگی جذب آنها در شرکت های موجود در شهرستان باوی، مشکلات مرتبط با آموزش و پرورش، حل مشکل پل های خاکی واقع در وسط شهر شیبان با طرح پیشنهادی مهندس سجیراتی شهردار(برداشتن پلها بطور کامل و احداث زیرگذر)، عدم همکاری شرکت ملی حفاری در کارگاه های مجاور شهرک شهید بهشتی که توسط محمد باوی رئیس شورای شهر شیبان مطرح شد و چند موضوع دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر شیبان از دکتر ساری تقاضای همکاری برای پیشبرد برنامه ها و راهکارهای ارائه شده در زمینه حل مشکلات این شهر کردند که ایشان با درخواست ارائه طرح توجیهی برای طرح هایی مانند برداشتن پل های خاکی، قول مساعدت و همکاری داد.

 

#

اشتراک این خبر در :