به گزارش مراسلون ،مسعود كنعانى ،فعال زیست محبطی ،با ارسال پيامى از هژير كيانى مديرعامل و نماينده شبكه محيط زيست خوزستان در تهران كه نام فرزند نوزاد خود را كارون نهاد تقدير وتشكر كرد

متن پيام كنعانى و پاسخ كيانى در پى مى آيد.

جناب آقاى كيانى بزرگوار
با سلام و احترام

تولد خجسته و ميمون كارون عزيز اين نوزاد اميدبخش و نورآفرين در خانواده شما را تبريك عرض ميكنم.
زيبا نامى بر او نهاديد و در زمانى كه نور اميد براى ادامه حيات رودخانه كارون رو به افول است،مطمئنا اين حركت شما كه زاييده محبت و علاقه وافرتان به كارون مادر است،به همه علاقمندان و فعالان واقعى محيط زيست اميد و انگيزه دو چندان بخشيد.

كارون شما از اين پس كارون همه ما و فرزند دلبند خوزستان است و اورا بخاطر نام نيك و خانواده نيك رفتار و پدر زيبانهادش هماره در آغوش مهر و ياد خويش خواهيم داشت..

استدعا دارم بوسه ايى كه حامل محبت همه مردم خوزستان و دو ستداران كارون بزرگ است نثار كارون كوچك ما بفرماييد.

ارادتمند شما و كارون
مسعود كنعانى
فعال محيط زيست خوزستان

هژير كيانى نيز به اين پيام پاسخ داد كه نشانگر همدلى و نزديكى كنشگران خوزستانى براى حمايت و حفاظت از رودخانه كارون است.

جناب آقاى كنعانى عزيز

باسلام

بی نهایت از این همه عشق و محبت ممنونم و از این درک عمیق جنابعالی به خودم می بالم باور بفرمایید این احساس و باورم هست نه فقط در کلام و عین حقیقت است . شاید وظیفه سربازی اینجانب را سخت تر می کند جناب کنعانی عزیز صداقت شما مایه خوشبختی ست.

یقین دارم که حیات فرزندان ما به حیات کارون گره خورده است و اگر واژه سنگین نماینده دغدغه های محیط زیستی را بدوش می کشم آرمانم این هست که باید از عزیزترین موجود زندگیم هم مایه بگذارم تا بتوانیم عزیزان دیگران را از تهدیدها نجات بدهیم و کارون نماد همه ی فرزندان نازنین خوزستان است و همیشه وقت به خدا پناه می برم دچار خودخواهی و منفعت جویی شخصی در این راه نشوم باز هم ممنون از وقتی که گذاشتید وبا اين پيام ،انگیزه بنده را بیش از پیش نموديد!
درپناه خداى مهربان تندرست وسربلند و آزاده باشيد.

برادر کوچکتان هژیر کیانی

#

اشتراک این خبر در :