معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به مرگ بیماران دیالیزی بیمارستان سینا گفت: تعداد بیماران دیالیزی فوت شده، پنج نفر است.

دکتر ایرج نظرى، در خصوص تعداد بیماران فوت شده دیالیزی اظهار کرد: تعداد بیماران دیالیزی فوت شده پنج نفر است؛ نفر پنجم در روز شنبه هفته گذشته فوت شده است.

وی در مورد این که در برخی خبرها افزایش تعداد بیماران فوت عنوان شده است، گفت: تاکنون تنها پنج نفر فوت شده‌اند و اعلام مرگ شش بیمار درست نیست.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص تعداد بیماران دیالیزی که دچار این حالت شده‌اند، گفت: ۱۰ بیمار به دلیل این علایم بستری شده‌اند. البته افراد دیگری نیز این علایم را داشته‌اند ولی بستری نشدند. به همین دلیل آمار تمام افرادی که دچار این حالت شده‌اند بیش از ۱۰ نفر است.نظرىیعنوان کرد: آمار تمام این افراد که درگیر این حالت شده‌اند در اختیار مرکز بهداشت خوزستان است.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ پیش از این رییس بیمارستان سینا آمار تعداد فوت شده را سه بیمار اعلام کرده بود و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز در نشست خبری که در روز یک شنبه در محل مرکز بهداشت استان برگزار شده بود، تعداد افراد فوت شده را چهار تن اعلام کرده بودند.

#

اشتراک این خبر در :