بیش از ۵ هزار نفر معلم خوزستانی متقاضی انتقال هستند
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: حدود ۵ هزار و ۳۵۵ معلم درخواست انتقال به دیگر شهرهای استان و استان های دیگر را دارند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سیروس خدادادی یکی از شرط های مهم انتقال معلمان را موافقت مبدا و نیاز مصد دانست و افزود: نقل و انتقال کارکنان آموزش و پرورش در سال ۹۵ به صورت داخل و خارج استان انجام می شود وتا امروز حدود سه هزار و ۱۷۶ نفر متقاضی ، انتقال خود را در سامانه ثبت کرده اند.از این تعداد ، یک هزار و ۹۰۰ نفر زن و یک هزار و ۲۷۶ نفر مرد هستند.
خدادادی در ادامه گفت: مهلت ثبت نقل و انتقال داخل استان از تاریخ سوم خردادماه تا ۲۲ خردادماه بود و مهلت انتقال خارج استان از دهم خردادماه آغاز شده و تا ۲۰ تیرماه ادامه دارد.تاکنون ۲ هزار و ۱۵۹ نفر برای خارج از استان در سامانه ثبت نام کرده اند.
وی در مورد دیگر شرایط انتقال معلمان و اعلام نتایج اظهار کرد: شرایط متقاضیان انتقال عادی داشتن پنج سال سابقه و شرایط متقاضیان انتقال استثنایی داشتن سه سال سابقه کار است.همه امور مربوط به متقاضیان درون استان انجام شده و نتایج حداکثر تا ۱۳ تیرماه اعلام می شود.نتایج انتقال برون استانی اواخر تیرماه اعلام می شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان توضیح داد: شرط انتقال به خارج از استان موافقت اداره مبدا، موافقت کمیسیون نقل و انتقال اداره کل و همچنین نیاز استان مقصد است.
گفتنی است، ۶۳ هزار معلم در ۴۱ منطقه آموزشی استان خوزستان مشغول به تحصیل هستند.

#

اشتراک این خبر در :